-10% met code FALL10
Babolat SFX 4 Tennisschoenen Zwart / Blauw
X-Compare
Beschrijving
Babolat SFX 4 Tennisschoenen: Superieur Comfort voor Lange Sessies
De Babolat SFX 4, wat staat voor Superior Fit eXperience, is volledig gericht op jouw comfort. Met een ruimere pasvorm en een zachte instap is deze schoen ontworpen voor urenlang speelplezier op de baan, zonder concessies te doen aan gemak.
Optimale Pasvorm en Demping
Ervaar een ongeëvenaard comfort dankzij de geavanceerde technologieën van de SFX 4. De Extra Cush demping, speciaal ontwikkeld met sportexperts, combineert een schuiminsert onder de hiel met een rocker-geometrie voor progressieve schokabsorptie. Je voeten blijven stabiel door het kuipzitsysteem in de voorvoet en drie interne banden die de middenvoet omwikkelen, essentieel voor snelle zijwaartse bewegingen. Bovendien is de OrthoLite binnenzool, de dikste in het Babolat assortiment, voorgevormd voor perfecte ondersteuning van de voetboog en bevat deze 20% gerecycled schuim. De Michelin rubberen buitenzool garandeert uitstekende grip en duurzaamheid op elke ondergrond.
Ideaal voor Jouw Voet
Deze schoen is perfect voor spelers met bredere voeten of iedereen die maximaal comfort zoekt, ongeacht het speelniveau. Heb je een standaard voetbreedte? Overweeg dan een halve tot hele maat kleiner voor de optimale pasvorm.
Onze TennisDeals Aanbeveling
De SFX 4 onderscheidt zich binnen de Babolat collectie door zijn focus op comfort, in tegenstelling tot de lichtgewicht Jet of de robuuste Propulse. De ruime voorvoet maakt het een uitstekende keuze voor spelers die eerder ongemak ervoeren met andere modellen. Profiteer nu van dit comfort voor een scherpe prijs en verbeter je spel!
- Soort
- Heren
- Hoofdvoordeel
- Comfort
- Ondergronden
- Alle Ondergronden
- Speelstijl
- Allround
- Type Demping
- Maximaal
- Type Pasvorm (Breedte)
- Breed
- Laterale Stabiliteit
- Standaard
- Gewicht 42.5 (US 9)
- 383g
- Drop
- 10 mm
- Kleuren
- Blauw, Zwart
- Schoengewicht
- Standaard (381g - 410g)
- Dynamisme
- 76
Misschien vind je het ook leuk