-10% met code HL10
Bullpadel Premier Padelsokken Zwart/Wit (2 paar)
Beschrijving
Bullpadel Premier Padel x2 Sokken: Het Officiële Accessoire van de Circuit
Gemaakt van een hoogwaardige katoenmix, garanderen deze sokken een zachte en comfortabele pasvorm en een uitstekende vochtabsorptie. Ze zijn ontworpen voor prestaties met strategische verstevigingen bij de hiel en de tenen, wat maximale duurzaamheid garandeert tegen de intense wrijving op de baan.
Technisch en ademend, zorgen ze voor een optimale ondersteuning dankzij een elastische band bij de voetboog en een geribbelde schacht, waardoor de sok niet in de schoen glijdt tijdens explosieve bewegingen.
Voor wie?
Dit pakket is bedoeld voor fans van de Premier Padel circuit en spelers die op zoek zijn naar technische sokken met een professionele uitstraling. Het is het perfecte afwerkingsaccessoire om een wedstrijdoutfit compleet te maken.
Kenmerken
- Pakket: Set van 2 paar.
- Collectie: Officiële Premier Padel Editie.
- Kleur: 1 paar zwart + 1 paar wit.
- Comfort: Zachte stof op basis van katoen met vochtregulatie.
- Soort
- Unisex
- Kleuren
- Wit, Zwart
- per Type
- Sokken
Pro-spelers
Misschien vind je het ook leuk

