Asics Roze Polsbandjes x 2

Asics Roze Polsbandjes x 2 Asics Roze Polsbandjes x 2
€ 10,90 Onze Prijs : € 12,00 Prijsvergelijkingen zijn gebaseerd op de aanbevolen verkoopprijs ('AVP') of de oorspronkelijke verkoopprijs. Het is echter mogelijk dat het artikel of de artikelen niet tegen die prijs is/zijn aangeboden. Wij doen ons uiterste best om prijzen correct te vergelijken en u artikelen tegen de beste prijs aan te bieden.
-10% Code : FALL10
Hoeveelheid:
Beschikbaarheid: Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69 aankoop*
Bestel vóór 14.00 uur dezelfde dag verzonden
Betaal in 2, 3 of 4X geen kosten
Retourneren binnen 30 dagen
Retour binnen 30 dagen na ontvangst. Gratis retour bij terugbetaling als tegoedbon, €10 retourkosten bij terugbetaling via de oorspronkelijke betaalmethode.

Beschrijving

Asics Roze Polsbandjes: Blijf Droog en Scherf!

Met de Asics polsbandjes blijf je volledig geconcentreerd op elke slag. Ze zijn speciaal ontworpen om zweet effectief te absorberen, zodat je handen droog blijven en je een stevige grip behoudt, zelfs tijdens de meest intense wedstrijden.

  • Optimale vochtregulatie voor maximaal comfort op de baan.
  • Een zacht en prettig gevoel op de huid dankzij de hoogwaardige katoensamenstelling.

Een essentieel accessoire om altijd in topconditie te spelen. En dat voor een scherpe prijs!

  • Samenstelling: Katoen / Polyester
  • Asics Referentie: 3043A143-700
Data papier
Merken
Asics
Soort
Unisex
Kleur
Roze
per Type
Polsbandjes
Samenstellingen
Polyester, Katoen

Pro-spelers

Professionele spelers
Alex de Minaur
Lorenzo Musetti