-10% met code FALL10
Waterdrop Explorer Thermofles Bordeaux
Beschrijving
Waterdrop Explorer Thermo Fles: Optimale hydratatie voor elke set!
Op de tennisbaan is de temperatuur van je drank cruciaal voor je comfort en prestaties. De Waterdrop Explorer Thermo in bordeauxrood biedt een premium ervaring dankzij de handige grip en duurzame constructie. Geniet van ijskoud water tijdens hete wedstrijden of warme thee tijdens wintertrainingen. De hoogwaardige materialen garanderen een pure smaak, en de brede opening maakt het vullen eenvoudig, zelfs met ijsblokjes.
Deze fles is uitgerust met dubbelwandige vacuümisolatie van topkwaliteit roestvrij staal. Dit voorkomt condensatie aan de buitenkant, waardoor je grips en tas droog blijven. De lekvrije schroefdop zorgt voor veilig transport, en het robuuste roestvrij staal is bestand tegen deuken en krassen tijdens je reizen naar toernooien.
Ideaal voor:
Deze fles is perfect voor alle tennis- en padelspelers, van beginners tot professionals, die geen genoegen nemen met lauw water tijdens een lange wedstrijd. Ideaal voor lange trainingssessies en toernooien, en een duurzaam alternatief voor plastic wegwerpflessen. Het stijlvolle ontwerp maakt het ook een geweldige metgezel op kantoor of in de sportschool.
De mening van de expert:
De Waterdrop Explorer Thermo is meer dan een fles; het is een investering in je prestaties. Tip: voeg elektrolyten toe via de brede opening voor een boost tijdens intensieve wedstrijden. De snelle reiniging is essentieel voor dagelijkse hygiëne.
Technologieën en Kenmerken
- Dubbelwandige Isolatie: Houdt dranken urenlang koud of warm, ongeacht het weer.
- Hoogwaardig Roestvrij Staal: Duurzaam, geurloos en smaakneutraal voor een pure smaak.
- Inhoud: 1.1L, perfect voor lange sessies op de baan.
- Extra Lekvrije Dop: Veilig transport zonder lekken in je sporttas.
- Brede Opening: Gemakkelijk te vullen en schoon te maken, ideaal voor ijsblokjes.
- Textuur Oppervlak: Biedt uitstekende grip, zelfs met zweterige handen.
- Merken
- Waterdrop
- Kleur
- Bordeaux
Misschien vind je het ook leuk