-10% met code FALL10
Padel Racket Siux Electra Pro ST4 Stupa
X-Compare
Beschrijving
Het Siux Electra ST4 Pro Stupa Padel Racket: Prestatie voor een Scherpe Prijs
Het Siux Electra ST4 Pro Stupa padel racket is ontworpen voor aanvallende spelers die streven naar maximale kracht en controle. Met zijn licht topzware balans en 15K carbon oppervlak geniet u van een direct balgevoel en superieure responsiviteit. De harde EVA Hard schuimkern zorgt voor extra stijfheid, wat resulteert in krachtige en nauwkeurige slagen. Ideaal voor gevorderde en expert spelers die het maximale uit hun investering willen halen.
De druppelvorm van het racket vergroot de sweetspot, wat zorgt voor een uitstekende balans tussen comfort en vergevingsgezindheid. Het dubbele tubulaire carbon frame garandeert uitzonderlijke duurzaamheid en een optimale energieoverdracht bij elke slag. Het 15K carbon oppervlak verbetert bovendien de precisie en controle, terwijl uw slagkracht maximaal benut wordt.
De Optimized Spot biedt een ideale slagzone voor meer tolerantie bij niet-centrale slagen. De gezandstraalde afwerking, een speciaal aangebrachte zandlak op het oppervlak, verhoogt de balleffecten aanzienlijk, zodat u uw tegenstanders keer op keer kunt verrassen met spin en slice.
Bovendien zorgt de afneembare en verwisselbare Switch Strap polsband voor een persoonlijke aanpassing naar uw voorkeur en speelstijl.
Voor Wie Is Dit Topracket Geschikt?
Dit padel racket is een uitstekende keuze voor gevorderde tot expert spelers. Het Siux Electra ST4 Pro racket biedt de perfecte balans tussen kracht en precisie, waardoor u zowel aanvallend als verdedigend effectief kunt spelen. Een slimme investering voor serieuze spelers!
- Merken
- Siux
- Productlijn
- Electra
- Niveau
- Gevorderd
- Sterk punt
- Veelzijdigheid
- Gewicht
- 355-370g
- Balans Onbespannen
- 26,7cm
- Balans
- Neutraal - hoog Er is geen wereldwijde norm voor de balans van padelrackets. We hebben onze eigen norm opgesteld op basis van het gemiddelde balanspunt van rackets op de markt: 26,5 cm komt overeen met een neutraal evenwicht.
- Vorm
- Druppel
- Stijfheid
- 84ra
- Foam rigidity
- 62 ra
- Afwerking
- Zand
- Onbesnaard slaggewicht
- 169
- Twistweight
- 17
- Dikte
- 38mm
- Soort hoes
- Geen hoes
- Bal uitgang
- 76
- Type schuim
- EVA Hard
Pro-spelers
Misschien vind je het ook leuk
