-10% met code FALL10
Nox AT10 Genius Attack 12K Alum Xtreme 2026 Padelracket
X-Compare
Beschrijving
Nox AT10 Genius Attack 12K Alum Xtrem 2026: Maximale Kracht voor de Aanvaller
Het Nox AT10 Genius Attack padelracket is het meest agressieve model uit de collectie van Agustín Tapia. Speciaal ontworpen voor padelspelers die het spel willen domineren met pure kracht en punten autoritair willen afmaken. Deze 2026-editie markeert een technologische doorbraak, met ongekende personalisatiemogelijkheden en innovatieve materialen die je spel naar een hoger niveau tillen.
De grootste vernieuwing is het Weight Balance systeem. Hiermee pas je de balans van je racket aan via verwisselbare gewichten in de grip. Voeg gewicht toe voor een lagere balans en meer wendbaarheid, of verwijder gewicht voor een hoger balanspunt en nog meer slagkracht. Zo stem je het racket perfect af op jouw speelstijl en voorkeur van de dag. De krachtige output komt ook door de diamantvorm, een verlengde grip voor extra hefboomwerking en de HR3 Black Eva kern. Dit dichte rubber met geheugeneffect zorgt voor maximale explosiviteit bij elke smash.
De slagvlakken zijn gemaakt van het nieuwe 12K Alum Xtrem Carbon. Deze stijvere, temperatuurbestendige vezel garandeert een consistente en solide balrespons, zelfs onder wisselende omstandigheden. Ondanks de focus op aanval, is comfort niet vergeten. Het Pulse System en Custom Grip absorberen trillingen effectief, wat zorgt voor een prettige speelervaring en minder belasting van je arm. De fotoverkleurende lak in de kern van het racket, die van kleur verandert, geeft het geheel een unieke en opvallende uitstraling.
Voor wie is dit racket?
Dit racket is ideaal voor de gevorderde tot professionele padelspeler met een zeer offensief profiel. Zoek je maximale kracht, een stevig balgevoel en de mogelijkheid om de balans van je racket te personaliseren? Dan is de Nox AT10 Genius Attack jouw match om het veld te domineren.
Belangrijkste technologieën
- Weight Balance System: Een systeem met verwisselbare gewichten in de grip om de balans van het racket volledig naar wens aan te passen.
- 12K Alum Xtrem Carbon & HR3 Black Eva Kern: De combinatie van een ultrastijf oppervlak voor superieure kracht en duurzaamheid, met een kern met hoge dichtheid voor maximale explosiviteit.
- Diamantvorm & Oversize Grip: Een geoptimaliseerd ontwerp voor aanvallend spel, met een langere grip voor extra hefboomwerking en slagkracht.
- EOS Tunnel: Perforaties in de brug die de aerodynamica en wendbaarheid van het racket aanzienlijk verbeteren.
- Pulse System & Custom Grip: Een compleet systeem voor trillingsreductie, wat zorgt voor meer bescherming en een verhoogd speelcomfort.
- Photochromic Paint: Een reactieve lak in de kern van het racket die van kleur verandert, voor een unieke esthetiek en een opvallende look op de baan.
- Smartstrap: Het vervangbare polsbandje-systeem van Nox voor extra veiligheid en personalisatie.
- Merken
- Nox
- Productlijn
- AT10
- Niveaus
- Gevorderd, Expert
- Sterk punt
- Kracht
- Gewicht
- 360-375g
- Balans Onbespannen
- 26,8cm
- Balans
- Neutraal - hoog Er is geen wereldwijde norm voor de balans van padelrackets. We hebben onze eigen norm opgesteld op basis van het gemiddelde balanspunt van rackets op de markt: 26,5 cm komt overeen met een neutraal evenwicht.
- Vorm
- Diamant
- Stijfheid
- 86ra
- Foam rigidity
- 64 ra
- Afwerking
- Zand
- Onbesnaard slaggewicht
- 175
- Twistweight
- 20.3
- Dikte
- 38mm
- Soort hoes
- Ja
- Bal uitgang
- 73
- Type schuim
- EVA Hard
Misschien vind je het ook leuk