Head Mousse TIP 1 3st.

Zakje met 3 ballen Head Foam TIP 1

Meer informatie
€ 5,67 Onze Prijs : € 7,00
Dit product komt niet in aanmerking voor de huidige promotieaanbiedingen
Hoeveelheid:
Beschikbaarheid: op voorraad
Levering binnen 48 uur

Geen verzendkosten

vanaf 69€ aankoop*

Bestel voor 14.00 uur

dezelfde dag verzonden

Gemak van betaling

tot 4x gratis

Beschrijving

Head Foam TIP zakje met 3 ballen

De Head Foam TIP ballen zijn speciaal ontworpen om jonge tennissers te helpen de basis van het spel te leren. Deze zachte schuimstof ballen zijn ideaal voor de eerste kennismaking met tennis, omdat ze de snelheid van de bal aanzienlijk verminderen en de stuit verlagen. Dit maakt het voor kinderen veel gemakkelijker om de bal te raken en plezier te hebben tijdens het spelen.

Waarom kiezen voor Head Foam TIP ballen?

  • Verminderde snelheid: De bal beweegt langzamer, waardoor kinderen meer tijd hebben om te reageren en hun slagen te oefenen.
  • Lagere stuit: De bal stuit minder hoog op, waardoor het makkelijker is voor kinderen om de bal op een comfortabele hoogte te raken.
  • Zacht materiaal: Het zachte schuimstof materiaal maakt de ballen veilig en comfortabel om mee te spelen, zelfs bij jonge kinderen.
  • Ideaal voor beginners: Perfect voor gebruik in tennislessen voor kinderen en voor recreatief spel in de tuin of op de speelplaats.

Specificaties:

  • Type bal: Schuimstof tennisbal
  • Aantal ballen: 3 per zakje
  • Kleur: Tweekleurig (meestal rood/geel)
  • Aanbevolen voor: Kinderen tot 8 jaar

Met de Head Foam TIP ballen kunnen kinderen op een leuke en veilige manier de eerste stappen zetten in de tenniswereld. Bestel vandaag nog en laat de volgende generatie tennissers kennismaken met de sport!

Data papier
Ballen Type
Schuim ballen